در این مطلب سعی داریم به بررسی ویژگی‌های کار در خانه و یا به عبارتی فریلنسر بودن اشاره کنیم.

فریلنسر به اصطلاحی گفته می‌شود که شخص در خانه به کسب درآمد می‌پردازد. فریلنسر هر کاری را بخواهد یاد می‌گیرد، هر کاری را بخواهد قبول می‌کند و هر کاری را بخواهد رد می‌کند. بر عکس کار اداری که تقریبا هیچ اراده‌ای از خود ندارد.

برای یک فریلنسر صبح زود از خواب برخواستن و دنبال کردن پروژه‌ها یک مزیت محسوب می‌شود ولی اگر اینگونه هم نباشد خیلی مهم نیست، چون یک فریلنسر می‌تواند تا دیر وقت بخوابد و در عوض تا دیر وقت کار کند.

یک فریلنسر می‌تواند با لباس خواب خود کار کند و تا جایی که می‌تواند کسب درآمد کند. اکثر کارمندان فکر می‌کنند که به هیچ وجه نباید بیش از وظایفشان کار کنند به همین دلیل فقط کارهایی را که به آن‌ها دیکه می‌شود را انجام می‌دهند ولی در فریلنسرینگ اصلا اینطور نیست. و شما تا جایی که می‌توانید پول در بیاورید کار می‌کنید.

درامد آزادکاری و فریلنسرینگ

البته یک فریلنسر موفق همیشه باید خانواده خود را در اولویت اول قرار دهد و در واقع برای خانواده خود نیز ارزش بالایی قائل باشد و در زمان‌هایی که وقت آزاد دارد به آن‌ها برسد تا در زمان فشار کاری اعضای خانواده نیز او را درک کنند و به پیش برد اهدافش کمک کنند.

اکثر افراد به این دلیل به فریلنسرینگ روی نمی‌آورند که از درآمد آن اطلاعی ندارند و یا این که تصور می‌کنند کاری پر ریسک است. برای اطلاع این افراد باید گفت که کاملا درست فکر می‌کنید، فریلنسرینگ یا آزاد کاری کاری پر ریسک با شروعی سخت است، ولی اگر سخت کار کنید و برای یادگیری خود محدودیتی قائل نشوید می‌توانید به درامد‌های  عالی برسید.

کلا به افراد فریلنسر پیشنهاد می‌شود اگر کار ثابتی دارند ابتدا فریلنسرینگ را در کنار کار خود داشته باشند و وقتی از آزادکاری خود مطمین شدند کار ثابت خود را رها کنند.

یک سایت برای خود دست و پا کنید 

طراحی سایت برای کسب و کار آزاد و فریلنسرینگ

اگر می‌خواهید موفق شوید یک سایت برای خود دست و پا کنید و در مورد مسائل حوزه تخصصی خود مطلب بنویسید. به این واسطه با افراد دیگری آشنا می‌شوید که می‌توانید در آینده از آن‌ها کار بگیرید. سایت و یا یک وبلاگ مناسب می‌تواند رزومه شما را به شکل موثر به دیگران معرفی کند.