hitos searchhitos contactusتماس با ما

سوال و جواب تخصصی هیتوس

path در ویندوز و نصب نرم افزار

سلام

من بدلیل مشکلی که در نصب نرم افزار  modelsim_win64_10.7 se_downloaldly.ir دارم  نیاز به راهنمایی دارم. این نرم افزار  را من از سایت downloadly.ir گرفتم و روی سیستم خود- ویندوز10 -64  بیتی- خواستم نصب کنم. ( با توجه به اسم این نسخه یعنی عبارت se این نسخه student edition نسخه  دانش اموزی- دانشجویی است  و من نمی دانم چرا نیاز به کرک دارد).

مزحله اول نصب، نصب خود نرم افزار بود که انجام شد ولی مرحله دوم کرک  ان بود که مشکل پیش امد: 

برای کرک گفته که  فایل های "mentorkg.exe"و "patch_downloadly.ir.bat" را در پوشه  c:\modeltech64_10_7\win64 کپی کنید که انجام شد و سپس فایل.bat Patch_DownLoadLy.iR را اجرا کنید. اگر کلیک دوتایی روی این  فایل کنیم سریع یک پنجره سیاه می اید و می رود و چیزی دیده نمی شود لذا من به cmd (  as administartor)  رفته و در انجا نام فایل Patch_DownLoadLy.iR  را می نویسم ولی جواب می دهد که سیستم نمی تواند مسیر فایل را  پیدا کند( تصویر cmd  پیوست شده است)  

من با جستجو در  اینترنت  برای path دیدم  که با تایپ  path  در cmd ، مسبرهای C:\MentorGraphics\ و  C:\modelt64_10_7\win64  نشان داده می شوند.  این دو مسیر را بطور دستی در environment variable  هم اضافه کرده ام. نمی دانم مشکل از چیست.

من 5-6 روز  وقتم برای این بیهوده از بین رفته است. ایا راهنمایی و یا راه حلی دارید؟ 

با تشکر

 

محتوای فایل Patch_DownLoadLy.iR.bat :

 

 

@set PATH=%PATH%;%~dp0

MentorKG.exe -patch C:\MentorGraphics\ -o License_DownLoadLy.iR.txt

 

توسط akbarza در javascript
برای ثبت پاسخ باید ثبت نام کرده یا وارد بخش کاربری خود شوید، کلیک کنید!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هیتوس در جریان آخرین پست ها و آموزش های ما باشید. هیتوس برای اعضای خبرنامه خود تخفیف ویژه در نظر می گیرد

منتظر بمانید
شما به عضویت خبرنامه در آمده اید